پست وبلاگ

آموزش لباس عروس و شب

آموزش خیاطی و طراحی دوخت مزون مه ناز به مدیریت خانم فتحی با ۲۵ سال سابقه تدریس شرایط مناسبی را برای راه اندازی آموزش به هنرجویان و انتقال صحیح و با حوصله اطلاعات فراهم نموده است. سعی و تلاش ما بر این است که بهترین مربی در تهران باشیم.

کلیه کلاس ها در مزون مهناز تحت نظر خانم فتحی انجام می پذیرد.

آموزش تخصصی لباس عروس در پانزده جلسه به صورت کاملاً حرفه ای، برش، دوخت، الگوکاری تخصصی و حرفه ای به صورت تئوری و عملی

در دوره آموزش لباس عروس و شب  هنرجو با دوخت انواع لباس های شب و عروس که در ژورنال های عروس دیده می شود آشنا شده و توانایی برش و دوخت آنها را به دست می آورد.
در دوره آموزش دوخت لباس عروس هنرجو دوخت انواع فنر در لباس، کاپ در لباس، دوخت ژیپون، دستکش، تور، شنل، انواع پاپیون، گل، کار روی لباس، کار روی مانکن را می آموزد.
در پایان دوره لباس شب و عروس شخص توانایی کار در کلیه مزونها یا تولیدی های لباس شب و عروس یا راه اندازی یک مزون شخصی را خواهد داشت

لازم به ذکر است که دوخت لباس عروس یکی از پر درآمدترین حرفه های خیاطی و همچنین سخت ترین کارها در آن می باشد.

بدون شک برای هر خانمی پوشیدن لباس عروس لذت بخش خواهد بود و زمانیکه در انبوهی از حریر و تور قرار میگیرد خود را فرشته ای زیبا خواهد یافت. در دوره آموزش دوخت لباس عروس به شما می آموزیم که علاوه بر آنچه خود میپسندید نکات بسیاری را در دوخت لباس عروس باید در نظر بگیرید. انتخاب لباس عروس از میان مدل ها و ژورنال های موجود کار دشواری به نظر میرسد پس چه بهتر که خودتان زیبایی خود را تضمین کنید.